Svářo, sbírka, zpěv

Svářo, sbírka a zpěv

Umělecká skupina Tlustá čára, Kampus Dejvice Klubovna vás srdečně zvou na předvánoční sbírku oblečení pro spoluobčany v tíživé životní, sociální a finanční situaci. Na zahradě Klubovny vás od 17:00 přivítají členové Tlusté čáry, kteří budou přijímat materiální dary do sbírky pro potřebné.

Preferované je zimní oblečení – bundy, svetry, mikiny, trika (ideálně s dlouhým rukávem), čepice, rukavice, šály, zimní boty. Dále je možné donést i ponožky, spodní prádlo, spacáky a deky, nedostatkové jsou i hygienické potřeby, a to obzvláště ty dámské.

Moc prosíme o dary výhradně výše zmíněné a momentálně nejvíce potřebné.

Těšit se můžete mimo pohodové před-adventní atmosféry také na svařák, malé sváteční občerstvení ve vánočním duchu a prodejní výstavu obrázků vytvořených dětmi na kreativním workshopu při akci ve věznici Bělušice, kde se děti setkaly se svými odsouzenými rodiči a jejíž výdělek poputuje na pro ně určené vánoční dárky.

O kulturní program se v sále Klubovny od 20:00 postarají Marjari a Nea.

Marjari

Alternativní písničkářka z Českých Budějovic s elektrickou kytarou, looprem a uhrančivým zpěvem. Letos v září vydala své debutové EP s názvem Let’s ride.

NEA

Slovenská zpěvačka žijící v Praze. Měkké beaty a sladce trpký zvuk kláves doprovází hravé vokální harmonie. Křehkost a intimita.

Těšíme se na Vás!

Facebook události

Prosíme všechny účastníky akce o dodržování aktuálních vládních nařízení. Před vchodem do venkovních prostor Klubovny bude probíhat kontrola certifikátů o prodělaném očkování, nemoci či testu, popř. bude na místě možné absolvovat za poplatek samotest. V případě, že nebudete mít zájem účastnit se akce, ale budete chtít přispět do sbírky, bude možnost odevzdat dary i před kontrolním stanovištěm.

Značky:

Datum

Úterý 23 listopadu 2021
Expired!

Čas

17:00 - 22:00

Umístění

Kulturní centrum klubovna
Generála Píky, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Webová stránka
http://www.klubovna.povalec.cz
Kategorie
Čeština